Založiť webovú stránku alebo eShop
aktualizované: 11.04.2015 15:39:41 

Mladšie dorastenky HK Slávia Partizánske

Rozpis zápasov a tabuľka - jar 2010
Rozpis zápasov a tabuľka - jar...
 
Výsledky HK Slávia ml. žiačky "B" - jar
 
 
1.kolo - 27. 3. 2010
Partizánske "B" - Uhrovec  22:8 (7:5) 
góly: Karásková 4, Korcová 4, Šútorová 3, Hronkovčová 3, Minárová 3, Šušoliaková 2, Gašparovičová 2, Hričovská 1
2.kolo - 17. 4. 2010
Bytča - Partizánske "B" 24:12
 góly: Karásková 5, Korcová 3, Šútorová 2, Minárová 1, Gašparovičová 1
3.kolo - 18. 4. 2010
Partizánske "B" - Lehota p.Vt. 16:15
 góly: Karásková 8, Hronkovičová 3, Korcová 2, Šútorová 2, Smatanová1
4.kolo - 23. 4. 2010
Partizánske"B" - Partizánske "A" 14:18 (5:8)
góly: Karásková 3, Šušoliaková 3, Hronkovičová 2, Minárová 2, Šútorová 2, Korcová 1, Gašparovičová 1
5.kolo - 30.4. 2010
Partizánske "B" - Trenčín  4:21 (2:10)
 góly: Gašparovičová 2, Korcová 1, Šušoliaková 1
6.kolo - 9. 5. 2010
Bánovce n/ B. - Partizánske "B"  10:19
 góly: Karásková 3, Korcová 3, Gašparovičová 2, Smatanová 1, Šušoliaková 1
7.kolo - 15.  - 16. 5. 2010
Partizánske "B" -  Brezová  9:13 (5:6)
góly: Karásková 4, Korcová 2, Hronkovičová 2, Gašparovičová 1
 
 

Kluby

Zápasy

Víťazstvá

Remízy

Prehry

Skóre

Body

1. Bytča

13

13

0

0

329:148

26

2. Trenčín

12

11

0

1

247:96

22

3. Partizánske A

13

8

0

5

223:229

16

4. Bánovce

10

6

0

4

180:176

12

5. Lehota p. V.

13

4

0

9

200:238

8

6. Partizánske B

13

3

0

10

160:221

6

8. Uhrovec

12

1

0

11

130:276

2

7. Brezová

10

2

0

8

117:188

4

 
 
Rozlosovanie MK ml. žiačky - jar
 

 

1.kolo - 27. - 28. 3. 2010

 

 

 

 

 

          201            

Partizánske "A"

Uhrovec

 

 14:10

 

 

 

202

Partizánske "B"

Uhrovec

 

 22:8 (7:5)

 

 

 

203

Bánovce n. B.

Lehota p.Vt.

 23:10

 

 

 

204

voľno

 

Trenčín

 

 

 

 

 

205

Bytča

 

Brezová

 

 18:11

 

 

 

 

2.kolo - 10. - 11. 4. 2010

 

 

 

 

 

206

Bytča

 

Partizánske "A"

 26:13

 

 

 

207

Bytča

 

Partizánske "B"

24:12

 

 

 

208

Brezová p. Br.

voľno

 

 

 

 

 

209

Trenčín

 

Bánovce n/ B.

 24:9

 

 

 

210

Lehota p.Vt.

Uhrovec

 

 41:10

 

 

 

 

3.kolo - 17. - 18. 4. 2010

 

 

 

 

 

211

Partizánske "A"

Lehota p.Vt.

 34:18

 

 

 

212

Partizánske "B"

Lehota p.Vt.

 16:15

 

 

 

213

Uhrovec

 

Trenčín

 

 15:22

 

 

 

214

Bánovce n. B.

Brezová

 

 

 

 

 

215

voľno

 

Bytča

 

 

 

 

 

 

4.kolo - 24. - 25. 4. 2010

 

 

 

 

 

216

Partizánske"B"

Partizánske "A"

 14:18

 

 

 

217

voľno

 

voľno

 

 

 

 

 

218

Bánovce n. B.

Bytča

 

 14:28

 

 

 

219

Brezová p. Br.

Uhrovec

 

 

 

 

 

220

Trenčín

 

Lehota p.Vt.

 21:8

 

 

 

 

5.kolo - 1. - 2.5. 2010

 

 

 

 

 

221

Partizánske "A"

Trenčín

 

 5:24

 

 

 

222

Partizánske "B"

Trenčín

 

 4:21

 

 

 

223

Lehota p.Vt.

Brezová

 

 

 

 

 

224

Bytča

 

Uhrovec

 

 

 

 

 

225

Bánovce n. B.

voľno

 

 

 

 

 

 

6.kolo - 8.  - 9. 5. 2010

 

 

 

 

 

226

Bánovce n/ B.

Partizánske "A"

 

 

 

 

227

Bánovce n/ B.

Partizánske "B"

 19:10  (9:5)

 

 

 

228

voľno

 

Uhrovec

 

 

 

 

 

229

Lehota p.Vt.

Bytča

 

 8:27

 

 

 

230

Brezová

 

Trenčín

 

 

 

 

 

 

7.kolo - 15.  - 16. 5. 2010

 

 

 

 

 

231

Partizánske "A"

Brezová

 

 18:7

 

 

 

232

Partizánske "B"

Brezová

 

 9:13 (5:6)

 

 

 

233

Trenčín

 

Bytča

 

 

 

 

 

234

Lehota p.Vt.

voľno

 

 

 

 

 

235

Uhrovec

 

Bánovce n/ B.

 

 

 

 

 
TOPlist