Založiť webovú stránku alebo eShop
aktualizované: 11.04.2015 15:39:41 

Mladšie dorastenky HK Slávia Partizánske

Turnaje 2011/2012

Vitajte na stránke hkslaviape.wbl.sk v sekcii Turnaje 2011/2012

 

 

Karviná Handball Cup 2011  výsledky kategorie FC

Legenda: V-Výhry, R-Remizy, P-Prohry, S-Skóre, B-Body, U-Umístění

Skupina FCA

 

Družstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

V

R

P

S

B

U

1.

DHC Plzeň (CZE)

 

11:13

8:16

13:11

6:0

14:9

10:19

3

0

3

62:68

6

4.

2.

TJ Sokol Karviná (CZE)

13:11

 

14:11

10:11

6:0

9:9

10:15

3

1

2

62:57

7

3.

3.

TJ Sokol Kobylisy II (CZE)

16:8

11:14

 

14:6

6:0

14:7

15:11

5

0

1

76:46

10

1.

4.

ŠKP Bratislava (SVK)

11:13

11:10

6:14

 

6:0

11:11

11:13

2

1

3

56:61

5

5.

5.

BHaK Bánovce n. Bebravou (SVK)

0:6

0:6

0:6

0:6

 

0:6

0:6

0

0

6

0:36

0

7.

6.

KKS Polonia Kępno (POL)

9:14

9:9

7:14

11:11

6:0

 

9:15

1

2

3

51:63

4

6.

7.

RK Matulji A (CRO)

19:10

15:10

11:15

13:11

6:0

15:9

 

5

0

1

79:55

10

2.

Skupina FCB

 

Družstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

V

R

P

S

B

U

1.

TJ Házená Jindřichův Hradec (CZE)

 

13:13

14:20

16:10

19:3

16:11

15:10

4

1

1

93:67

9

2.

2.

HáO Slovan Modra (SVK)

13:13

 

9:20

19:18

6:0

13:5

8:8

3

2

1

68:64

8

3.

3.

CVČ-Šaľa (SVK)

20:14

20:9

 

20:9

6:0

18:6

24:10

6

0

0

108:48

12

1.

4.

HK Danlog Partizánske (SVK)

10:16

18:19

9:20

 

20:5

13:15

13:13

1

1

4

83:88

3

6.

5.

RK Matulji B (CRO)

3:19

0:6

0:6

5:20

 

2:21

2:19

0

0

6

12:91

0

7.

6.

MKS Zagłębie Lubin (POL)

11:16

5:13

6:18

15:13

21:2

 

9:13

2

0

4

67:75

4

5.

7.

SK p.e.m.a. Opava (CZE)

10:15

8:8

10:24

13:13

19:2

13:9

 

2

2

2

73:71

6

4.

Semifinále

 

TJ Sokol Kobylisy II (CZE)

TJ Házená Jindřichův Hradec (CZE)

13:9

 

CVČ-Šaľa (SVK)

RK Matulji A (CRO)

15:18

 

Finále

 

TJ Sokol Kobylisy II (CZE)

RK Matulji A (CRO)

17:13

3. místo

 

TJ Házená Jindřichův Hradec (CZE)

CVČ-Šaľa (SVK)

8:25

5. - 8. místo

 

TJ Sokol Karviná (CZE)

SK p.e.m.a. Opava (CZE)

12:14

 

HáO Slovan Modra (SVK)

DHC Plzeň (CZE)

5:13

5. místo

 

SK p.e.m.a. Opava (CZE)

DHC Plzeň (CZE)

9:12

7. místo

 

TJ Sokol Karviná (CZE)

HáO Slovan Modra (SVK)

12:13

9. - 12. místo

 

ŠKP Bratislava (SVK)

HK Danlog Partizánske (SVK)

21:10

 

MKS Zagłębie Lubin (POL)

KKS Polonia Kępno (POL)

9:17

9. místo

 

ŠKP Bratislava (SVK)

KKS Polonia Kępno (POL)

21:14

Skupina 11.-13. místo

 

Družstvo

1.

2.

3.

V

R

P

S

B

U

1.

HK Danlog Partizánske (SVK)

 

13:13

14:5

1

1

0

27:18

3

12.

2.

MKS Zagłębie Lubin (POL)

13:13

 

22:3

1

1

0

35:16

3

11.

3.

RK Matulji B (CRO)

5:14

3:22

 

0

0

2

8:36

0

13.

 

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk

TOPlist